Lineage 2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bounty Hunter (Fortune Seeker)

Goto down

Bounty Hunter (Fortune Seeker) Empty Bounty Hunter (Fortune Seeker)

Příspěvek  Admin Sun Mar 22, 2009 1:05 pm

Zde bych vas chtel seznamit s timto charem a rict jakym stylem hraju ja.
Bounty hunter prezdivany spoil(er) nebo oznacovany BH je druh trpaslika,
ktery ziskava ze spoilnutych mrtvych priser veci. Pomoci skillu Spoil.
Nema zadne specialni skilly je podprumerny DD a jako tank taky za nic
moc nestoji , ale parta ho oceni diky zvednuti prijmu aden/itemu po dobu expeni.
Vynika predevsim CON a hnedka za ni je STR jak by se dalo ocekavat od spravneho
houzevnateho trpaslika.Je to char s prumernou rychlosti expeni bez specialnich
skillu na PvE a PvP krome stunu a zadnych selfbuffu.
Postava mi prijde jako stvore pro lidi co maji radi penize :-) nebo jsou radi uzitecny
ostanim lidem.

co je to vlastne spoil ?...
Spoil je skill slouzici ke spoilovani ruznych mobu a tim ziskavani veci z jejich mrtvol.
Skill se uzije tak ze na priseru pod targetem zmacknete skill , postava pribehne
k mobovi a nad mobem se ukaze ohnostorj.V system oknu se vam zobrazi zprava
zda se podaril.Pokud se vam nepodari muzete se pokusit o dalsi pokus.
Tusim ze vam to napise hlasku Spoil condition has been activated.
jakmile se to povede staci uz jen moba zabit.Po smrti vam muze prisera zmodrat
to znamena , ze jeste zasahl procentualni sanci nejakeho itemu a staci prijit k prisere
a pouzit skill Sweeper.Pote ziskate item a mrtvola zmizi.
Spoilem se da ziskat material,keye,recepty a enchanty.Vetsinou si diky tomuto skillu
zijete nad pomery ostatnich charu co se tyce ADEN , samozrejme zalezi na ekonomice serveru.

skilly
active:
spoil-skill se sanci ze spoilnete moba
sweep-vytazeni veci z mrtve prisery
fake death - udela falesnou smrt je sance ze se nepodari ,ale pokdu se povede mobove vas nechaji.
Hammer Crush - stun pomoci blunt ,je sance na over-hit v PvE se skoro nevyuzije.
Whirlwind-skill pro polearmu da dmg okoli
Spoil festival -plosny spoil
Bandage - zrusi krvaceni podle LvL skillu
Wrath- sebere protivnikovi urcity pocet CP(dle LvL) skill pro polearmu

toogle:
war frenzy -odolnost vuci stunu/sleepu
Polearm accuracy - zvedne presnost pri uzivani polearmy

Pasive:
Blunt Mastery -zvetseny P.attck pri uzivani zbrani typu Blunt
Heavy Armor Mastery - zvetsena P.def pri uzivani heavy armoru
Light Armor Mastery - zvetsena P.def pri uzivani light armoru
Polearm Mastery - zvetseny P.attack pri pouzivani zbrani typu Spear(polearm)
Vital Force - kdyz si sednete zvetsena regenerace HP
Boost HP - zvetsi maximum HP
Fast HP Recovery - rychlejsi regenerace HP
Weight Limit - zvedne tihu kterou unesete

Fortune Seeker skilly
Health-zvedne odolnost vuci otraveni a krvaceni
Spoil Crush-mel by fungovat jako spoil a dat jeste damage(nezkousel jsem)
Wisdom-zvetsi odolnost vuci holdu,sleepu a mentalnim utokum
Armor Crush-utocny skill pokud se povede muze snizit P.def a M.def cile over-hit mozny.
Battle Force-nabije targetovanou postavu(vyuziti pri 79+skillech)
Riposte Stance-reflectje damage a sance na reflectovani buffu a debuffu.
Skill Mastery-sance na snizeni re-use nebo zvetseni dobu trvani
Braveheart-zvedne CP a doplni o 1000
Earthquake-skill s polearmou odstrani target
Master of Combat-zvedne damage zbranim a zvedne maximum CP
Parry Stance-zvedne P.def a M.def

PvE
jelikoz nemate zadne selfbuffy a ani neoplyvate zadnym velkym DMG tak jste v pozdejsi fazi odkazani na partu.
Osobne bych doporucil expit vlka s vami je pozdeji nedocenitelny pomocnik pri zabijeni mobu na vysich lvL
v tom sestaveni vy+vlk a nejaky buffer doporucuji SE se da jed "DUO".
Jeste doporucuji buffera nejlip SE/WC +nejake DD.Ve kterem to uz slusne jde,nejlip asi kata obcas se vyplati i vytahnout vlka.
Velke party jsou uz jen o expu tam si spoil na penize neprijde.Vetsina part chce Random spoil a tezko se vydelava kdzy je vas hodne.
Proto pokud chcete jed na penize tak doporucuji max. 4clene skupiny , nejlip DUO.

samotne PvE se da jed dvema zpusoby bud s BLUNT nebo POLEARM.Trpsalik je celkem podcenovan v AoE partach , ale pokud vytahne polearmu
dokaze to hodne pomoct.S blunt vetsinou nabehne prvni z party a da spoil. Zbytek party uz jen busi.BH vetsinou funguje jako tank takze doporucuji
Heavy.V PvE se krome spoilu/sweepu neda pouzit celkem jiny skill. Spoil je nakladny na manu a tak nema cenu plytvat na neco jinyhe (nerikam , ze
stun nekdy nezachrani zivot :-P ale musi to clovek umet odhadnout-vetsinou zeru hlinu).
Od zacatku hrani vam doporucuji rozsirovat si Friendlist ,protoze cim vice kamaradu tim i vice zakazniku.Spoiler bohuzel nebyl sestrojen jako rychloexpici
postava a tak vetsinou expi na zakazkach nebo v "DUU" ,ale za to ma penez celkem dost pokud neplytvate a dobre hospodarite.Z cehos plyne ,ze nema
takove problemy s drahym expeni.

Dye do PvE tezka otazka jde o to jak jede ja vetsinou jedu SE+VLK+JA takze pouzivma dye +5STR +4DEX -9CON a nemam problem.
Jako zbran bych volil
NG-cokoliv jen ne mage weapony a bow...
DG-ja osobne dualy
CG- da se ejste jed s dualama pokdu je mate +4
BG a dal jedu jen BLUNTKU s SA na HP jelikoz mam -9CON
armory jsou otazka stylu expeni ,ale vetisnou to byva takto:
NG-co dropne :-P
DG-clan armor nebo brigandine
CG-comosite/brigandine pokud jste bohati tak FULL PLATE
BG- je uz volba stylu hrani ja mam radsi BW-expeni v "DUU" kdy musite davat DMG a druha moznost je DOOM kde fungeje trpaslikv partach jako tank
zbytke armoru nejsu k zahozeni ,ale nevim nevyhovuji mi.
A-grade-Tallum set nebo Majestic tady uz je to otazka jen hrace. Netroufam si radit ja pouzivma tallum set
S-grade ja ani pozirovat nebudu pujdu jeden z dvou A-setu na +6 ,ale je jasne kdyztak co :-)

Doporucene lokace:
od 0-45 = lokace kde jsou dobre questy nebo spoil materialu(vyberte si samy lokaci podle toho co chcete shromazdovat)
od 45-51=doporucil bych si sehnat support(SE) a zakempit se v cruma tower v druhem patre a spoilit karmian gloves keys
da se na tom slusne vydelat.
od 51-64=je to uz jen o sledovani trhu a zakazek :-) kde spoilite veci co jsou potreba.
64-72=bych jel bud zakazky nebo beast farma kvuli 60% RCP na A-grade helmy
dalsi LvL uz celkem o solu a DUU jen tezko mluvit vse je jen o kamaradech a znamostech. Kde vas vezmou na neco co potrebujou vyspoilit.
Nebo do random spoil party ,aby se jim treba dana lokace nestala tolik prodelecna nebo dokonce vydelecna :-P.

PvP
tak tohle je kamen urazu trpasliku :-) pokud si chcete uzivat PvP tak maximalne tak , ze prepnete na Subclass.Nemate zadny skill na delani DMG
a normalnim mlacenim toho moc neudelate s bluntkou date kritik jendou za rok.
A kdyz se i presto odvazite do PvP tak to vidim na dva zpusoby
a)namaxovat HP +5CON -3STR -2DEX ,blunta s SA na HP a armor na HP doom+6/IC a proste nabehnout v mass PvP do enemy a stunovat pyzamaky a zamerit
se hlavne na bishopy a EEcka.Hlavne nemlatit pokud jsou ve stunu , kazda rana ma sanci na jeho zruseni
b)Luk a zkousit si hrat na hodne malinkyho archera :-D ale fakt to moc nedela:-)


Kdyz to shrneme tak bych BH/FS charakterizoval jako postavu stvorenou na delani penez a mobovani. PvP si sni neuzijete ,ale jste prospeni okoli
Doufam ze jsem pomohl lidem ,kteri chteji zacist s timto uzasnym a malym charem :-P preji hodne stesti a zabavy.
Prosim aby jste napsali co je blbe etc. to editnu(mylsim tkaovy ty chyby ze uz to tak neni nebo ze tam neco chybi)
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 20. 03. 09

https://lineage.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru