Lineage 2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hawkeye (Sagittarius)

Goto down

Hawkeye (Sagittarius) Empty Hawkeye (Sagittarius)

Příspěvek  Admin Sun Mar 22, 2009 1:10 pm

HawkEye :: human archer

vyhody oproti ostatnim archerum :: vysoka zakladni CON -> hafo HP/CP coz je vyhoda v PvP, skill Dash -> idealni na dobehnuti enemy nebo naopak zdrhnuti :] , vybalancovany pomer crit rate / crit dmg, vypada jak frajer jak nese luk v 1 ruce u boku imo :], Pain of Sagittarius

nevyhody oproti ostatnim archerum :: zadne special skilly (fakt jenom stun double shot maximalne ten dash), nejpomalejsi, horsi regen MP

Dye :: +4DEX/-4CON a +4STR/-4CON je standard, doporucuju pouze +DEX , zakladni STR je docela vysoka, a snizovat si CON o 8 je blbost

Zbrane ::
.C grade - jasne Eminence s cheapshotem ;] stejne na tomhle lvlu je PvP spis takova vzacna zalezitost, a 40-52 je vyexpeny hned
.B grade - opet jasne Peril a ted Cheapshot - PvE (ale vicemene nejlepsi volba), Quick Recovery - PvP (nijak extra velkej bonus)
.A grade - prichazi dilema , Soul Bow ma vyssi patk ale je very slow, kdezto Carnage je jenom slow, ale ten patk je horsi, ve finale se pro HE podle me stejne vyplati SB a to proto, ze bud do nej clovek kopne CheapShot a ma bezproblemovy expeni, nebo si tam hodi QR a ma dobrej luk na PvP, samozrejme ohldne A grade, pokud dotycne HE ma slusne overenchnutej Peril s nejakou abilitou, tak je podle me blbost si A luk porizovat, B shoty sou levnejsi, levnejsi krystal na CS a dmg srovnatelna se Soul Bowem
.S grade - draconic bow s focusem + bd/sws + PP fulbuff + Chant of victory + kocka buff = insta death Cheesy

Armor ::

.C grade - PL
.B grade - PL / Doom / pokud se vam jako me libi HE chlap v BW tak BW :]
.A grade - majestic -> +8% patk on bow (ve finale tak 100 patk z 2.3k) + MP zvyseni nostnosti (dobry na CP flasky, ale v c5 uz skoro nic nevazej takze neni potreba), HE chlapi v nem vypadaj divne az teple a HE damy to maj spis jako na zakryti urcitych partii, ne jako brneni Cheesy , +50% stun resist (pokud nehrajete proti enemy co stavej archers party, tak uz se to ani moc nevyuzije, HE ma vysokou CON a ten stun shot je proste vic o haluzi) / dark crystal -> +4% patk +4%atk spd se hodi, +50% para je k nicemu no, ve finale je imo DC lepsi, protoze jednak mi vic vyhovujou bonusy, pak takovy vypadam v nem jako knize Cheesy a navic je levnejsi a ja sem chudej Sad

Kde levelit? ::
do 40 netreba resit, tj hned kdekoliv
40-52 :: DV, formori nad IT, ty baziliskove nad IT, cementarka zacatek (ty propichnuty mrtvoly a orkove Cheesy) pozdeji v parte EV
52-61 :: stale EV v parte, harit lizardmeni okolo Angel Waterfallu a jak to nebude tak rudy tak vzadu ve FP je takovej imba placek kde vetsinou lidi vydrzej tak do 63 Cheesy
61-65 :: Devastated Castle
65-70 +- :: pul HP mobove pred Goddardem, v parte Hot Springs nebo vlci ve Wall of Argos
70+ :: mno to jeste nemam moc zmakly, pulky vydrzej docela dlouho, pak uz to expeni je stejne hlavne v partach, takze dal HS WoA, mozna pozdeji na solo do Shrine of Loyalty (cast WoA)

Vise zminene lokace plati pro solo pokud neni receno jinak a vsechny sou mnou samym overene (tudiz expeni se tam musi vyplatit Cheesy )

Rady do PvE ::
Zvykejte si, ze pokud nemate v parte tanka s hatem, tak veeelmi casto kdyz critnete tak naagrujete moba na sebe, neni proti tomu moc obrany, ale dobry je zacit kitovat a tocit jakoby maly kolecka, at melee DD (bd sws imbafranzy destroyer a spol) muzou furt mlatit a nemusej za tim mobem pobihat. Snipe je uzitecna vec, doporucuju v partach pouzivat, pokud kempite nejakou mistnost (cata, MoS, L rooma v IT, rift a podobne), dale velmi doporucuju pokud nemate CS v luku jako ja skoro neustale pouzivat Pain of Sagittarius, v parte s healerem to amte hned back, a solo padaj herby :] Osobne moc casto nemam zaplej HawkEye, sice to pomaha s accuracy, ale vyplati se to imo akorat pokud ty moby mate fakt rudy Cheesy (jinak to zabira buff slot a velmi snadno dostanete overbuff, pokud si treba date flasku Cheesy)

Rady do PvP ::
1v1 -> za HE je kamikadze, mag vas unukuje driv nez vy ustrilite jeho, jedine bejt lucker na stuny a crity, cokoliv s heavy se blbe zabiji, i kdyz treba BD chodej dolu rychle :] , dykar vam da par specialek a uz se valite, navic jedina sance jak ho drzet od tela a tudiz mit sanci je davat mu porad stun, no a ne vzdycky stun vyjde ze :] proti jinym archerum je to o lucku na stuny a crity

ganks and small sized PvP -> stun shot je vas milacek, je treba targetnout nejnebezpecnejsiho clena enemy tymu a aspon zkusit stun (plati targety -> healers - nukers - archers/daggers - zbytek, nema vyznam stunovat nebo strilet do PP, stejne kdyz mu potece do bot tak da return a vy ztracite sekundy strelbou na nej, poznamka u necru stun a pak zabit summona, summon de dolu rychle, ale zabijet necra pres transfer pain je hroozne na dlouho) a zneskodnit, pokud sou enemy nejaky archers/daggers hodit tesne pred zacatkem Ultimate Evasion, pokud mate navrcha zbyva par poslednich enemy a utikaji tak dash - stun - vsichni dobehnout k obeti a pak ji dorazit, kdyz mu date stun a zacnete do nej vsichni hned palit, muze se stat ze se ze stunu probere a stihne se uflaskovat Cheesy Btw kdyz ma nekdo stun shot, tak pri kazdy rane co dostane je sance, ze stun shot zmizi driv nez jak dlouho by trval pokud by do obeti nikdo nestrilel

velky pvp a siege -> zachovavat targetovaci poradi, drzet se party kvuli healerum a tak podobne a modlit se za casty crity :]

Slova zaverem :: Mno sam mam na Hindemithu (official) HE 68 (nj sem 4 mesice hral WoWko, takze takhle malej) a zde popsany rady a tipy sou veci, na ktery sem prisel behem hrani myho charu. Nemam sice jeste to HE dokonale zmakly, ale imo vic co se s nim da vsechno delat :] Jinak, HE je char pro lidi, kterejm nevadi, ze pri PvE pouzijou akorat na solo 2 tlacitka (attack a pickup) a v parte jenom mackaj assist na tanka :] Neda se s HE prochazet sam lokace a hledat enemy, je to proste party char, kterej navic (coz plati i pro ostatni archery) musi bejt fullbuff, jinak toho moc neudela. Ale me bavi. Tak doufam ze sem treba aspon nekomu pomoh a objasnil HEcko :] Jinak feel free a PM kdyz budete neco chtit vedet (ohledne HE ! Cheesy)
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 20. 03. 09

https://lineage.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru