Lineage 2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Silver Ranger (Moonlight Sentinel)

Goto down

Silver Ranger (Moonlight Sentinel) Empty Silver Ranger (Moonlight Sentinel)

Příspěvek  Admin Mon Mar 23, 2009 10:50 pm

Mno nejdříve bych snad napsal o tom jak na tom byl tento dýkař (a vlastně obecně všichni v průběhu jednotlivých chronicle/interlude/throne)

-> nejlepší dýkař TH - výhoda instantního zvýšení speed, stejně velké dmg jako u AW, skoro stejná šance na skilly jako PW, vysoká con.

Top armor pro dýkaře - doom heavy, kvůli p.def a +con

Skilly fighterů jen do 58, mágů do 56.

C2 - Přidán vicous stance(+ dmg u skillů hlavně), silent move snižuje speed o 40%, skilly až do 74. levelu, dýkařské skilly ovlivňují buffy(per) na critical power, šance na neúspěšnost fake death, vampiric rage která zlepšuje pozici fighterů v PvE.
Je vcelku dobře možné expit dýkaře i s polearmou.

Abyss Walker má snížený cast time hexu -> je zase o něco lepší než PW ještě.
TH>AW>>PW

-> nejlepší dýkař stále TH, obecně jsou dýkaři asi nejlepším classem ve hře na pvp.

!Platí pro C4! Oops!


Silver Ranger

Rasa : Elf

Základní staty:
INT 23 STR36 CON 36 MEN 26 DEX 35 WIT 14


Charakteristika : Velice rychlý.. v běhu nejrychlejší postava ve hře, rychlejší je pouze Tyrant, HE a TH když hodí dash a nebo totem (ze všech postav při stejných bufech).
Z lučištníků má nejvyšší DEX, což mu dává nejvyšší šanci na critical, accuracy, evasion. Nemá tak vyvážené staty jako HE, ale jeho síla je jinde. Díky nižší CON častějš projde stun, což je nevýhoda hlavně pro pvp, při expení se to moc neprojeví, protože se k němu máloco dostane, dřív než to zabije. Díky jeho rychlosti se s ním dá skvěle solovat i na vyšších lvlech, je to mistr v kitování. Má vysokou m.def což mu dává jistou výhodu pro pvp proti mágům (ne proti necrovi - tam uplatní spíš rychlý nohy Smiley )

Armor:
C set - jednoznačně Plated leather (+4STR - 1CON = nic jiného nemá cenu) - dá se v tom vydržet i do A grade
B set - to je otázka, ale asi Doom (+dex-con), pokud je A grade hodně nedosažitelnej, osobně bych zůstal spíš v tom PL setu, protože B set nemá zas až takovej bonus, při expu se vám máloco dostane až na tělo a při PVP se stejně jde většinou proti mágům Wink a fightery buď uběhá a nebo jim zdrhne
A set - rozhodně Majestic (+8% k archery p.atk, zvýšení odolnosti proti stunu..)- ostatní sety se pro SR až tak nehodí, DC není špatný, ale tak záleží co komu vyhovuje, mě se víc zamlouvá MJ.

Zbraň:
C grade - Akat a hend jak tojde vyměnit za Eminenci, doporučuju vybrat SA Cheap shot - SR rychle střílí a není větší opruz než každou chvíli sedět, když není po ruce SE...
B grade - Peril - SA Cheap Shot
A grade - Soul Bow - SA Cheap shot - zase to beru z mojeho pohledu, prostě mi to nejvíc vyhovuje na expení
S grade - Draconic - SA dle výběru - záleží co vám víc vyhovuje, Draconic nemám, tak o tom zatím moc nepřemejšlím Wink

Jiný SA pro C a B gradese pro SR a lukaře jako takový podle mě nevyplatí - jasně že si někdo zvolí třeba něco jinýho, ale mě to CHS vyhovuje nejvíc a dám si ho i do soulu.

Dye:
Osobně bych doporučil +STR -CON k plated leather setu to už je fakt solidní STR... pravděpodobně si to tak nechám i s Majestikem, STR se mi ubírat nechce Wink. Dá se to mít i najednou např. +4STR - 4CON a +4DEX-4CON.. ale tím si dost snížíte HP a chytnete každej stun kterej na vás kdo zkusí.... ale dá se to i když to je trochu kamikadze build Smiley ale osobně bych si to hodně rozmejšlel. SR má dost vysokej DEX v základu, takže i bez dye na dex hodně často critujete a díky vysoký evasi vás né pokaždý trefí. Navíc s majestikem se dá jít i do trochu většího rizika při snížení con, protože vám tenhle set zvýší odolnost proti stunu... ale HP vám to nenažene, tam pak pomůžou jedině blessy od pp, nebo z haly... Smiley

Je sice pravda, že dye na dex má poměrně slušnej bonus, protože čím víc je v základním statu, tím víc vám pak každý + přidává... ale nějáká ta STR navíc se taky hodně projeví, takže je to na zvážení každýho jak to chce hrát. Já osobně dám rád nějákej ten critical, ale je fajn když ten critcal taky za něco stojí Wink

Je fakt, že lidi maj vyrovnanější staty a Hawkeye má hromady HP a CP, takže dost lidí sáhne spíš po hawkeyovi, než po SR... ale mě prostě SR baví Wink
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 20. 03. 09

https://lineage.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru