Lineage 2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elemental Summoner (Elemental Master)

Goto down

Elemental Summoner (Elemental Master) Empty Elemental Summoner (Elemental Master)

Příspěvek  Admin Sun Mar 22, 2009 12:49 am

Elemental Summoner/Elemental Master

Vyvolavac ktory dokaze podporit partu ,ale aj sam urobi vietor.


Summoni (kone):
Boxer - pouziva fyzicky utok
Na vyvolanie potrebujete D krystale
Dokaze doplnat manu masterovi ale bude o 30% znizovat ziskane XP.
Tento kon mal povodnu funkciu ako tank s tym ze master healuje kona a kon recharguje mastera.Neviem ... mozno niekoho prekvapi ze ja som pre neho nasiel minimalne vyuzitie.
Najlepsie som ho dokazal vyuzit pri krafteni fish oilu a inych elixirov.Tento summon urobi z mastera tovaren s neobmedzenou zasobou many.Je to len otazka D krystalov.

Mirage - pouziva fyzicky utok a Megastorm Strike (wind Atk.)
Na vyvolanie potrebujete D krystale.
Je urceny na PVP,znizuje o 90% ziskane XP.

Merrow - pouziva fyzicky utok a Hydro Screew (aqua Atk.)
Na vyvolanie potrebujete C krystale.
Univerzalny kon.Znizuje ziskane XP o 10%
Je rychli a jeho magicky utok je plosny, co umoznuje rozne vyuzitie.

Seraphim - pouziva fyzicky utok
Na vyvolanie potrebujete C krystale.
Je najslabsi zo vsetkych koni.Znizuje ziskane XP o 5%.
Dokaze ale spravit dojem pouzitim partybufov.

Blesing of Seraphim - dvojminutovy partybuf zrychluje mana regeneraciu
Gift of Seraphim - dvojminutovy partybuf skracuje reusetime magickych skilov
Vyrazne je poznat pri utocnych kuzlach ktore nie je mozne pouzit opakovane lebo sa musi pockat
kym sa znova nabiju.Vhodne pre partu magov na CS alebo inom PVP kedy je dolezitejsie rozdat maximum dmg ako setrenie many
Cure - dokaze odstranit paralizu,root,silence
Vsetky tieto Seraphove bufy posobia na partu rovnako ako BD alebo SWS
Od Gracie dostal Seraph 4 bufy ktore trvaju 20 min a nie su plosne pre partu je mozne ich pouzit tak ako ked ich bufuje ktorykolvek buffer/healer >>> to znamena mat ciel v targete
Acumen
Clarity
Empower
Wild Magic
Vsetky su na 20 min.

Unicorn of Magnus - Interlude
Asi jediny dovod koli comu sa tlacit az na lvl 79 kedy je mozne sa naucit tohoto summona
Na vyvolanie potrebujete 2 A grade krystale.Znizuje ziskane XP o 10%
Raging Wave : plosny vodny utok
Whooping : overhit fyzicky utok s sancou na stun

Od Kamaelu sa uz summoni s lvlom 70+nedelia s masterom o ziskane XP a SP
Mirage stale berie 90% a Boxer ma pri popiske uvedene 18%.
Od Gracie maju summoni posilnenu P. a M.Def

Bufy pre summonov:
Servitor Heal - doplna summonovi HP.
Servitor Recharge - doplna manu summonovi

Servitor Physical Shield max lvl 3 - obdoba buferovho shieldu lvl 3
Servitor Haste max lvl 2 - obdoba propetovho haste lvl 2
Servitor Magic Shield max lvl 3 - obdoba propetovho magic barier lvl 2
Bright Servitor max lvl 3 - obdoba SE Empoveru lvl 3
Servitor Cure max lvl 3 - lieci bleed a poison do intensity lvl 9
Servitor Blessing max lvl 1 - odstranuje zo summona Paralizu,Hold a debuf znizujuci rychlost pohybu a Atk.Spd.
Servitor Empowerment max lvl 2 - obdoba Ultimate Defence lvl 2
Wizard Servitor max lvl 1 - potrebujete 10 spiritore a prida M.atk/M.def/cast.spd - znizi mov.spd – udajne aj M.crit rate a resist na debufy(trva 5 minut)
Final Servitor max lvl1 - potrebujete 20 spiritore a mate privat COV pre unicorna (trva 5 minut)

Treba dodat ze summoni nereaguju ako hraci "klik a ides" nejaka ta sekunda je poznat ked mu date prikaz utocit.(alebo je to len pingom ....)
Okrem toho nie je mozne prerusit utok Merrowa ani Miraga(Hydro screew-Megastorm strike) ked ho zacne kuzlit.
Summoni su najoblubenejsi agro ciel mobov.Ak niekto urobi vlak tym ze prebehne okolo agresivnych mobov, mozete si
byt isty ze ked takto pobezi okolo vas tak sa cast mobov preagruje na kona.Sedenie na mieste vam nepomoze chodte mu z cesty

Od CT+ bolo povolene zobrazovanie DMG v chat okne ktory summoni dostavaju a robia.
Je fajn ze uz mam aj nejake cisla ako ten kon mlati .Minusom je ze forma ako sa to zobrazuje nie je prave najstastnejsie vyriesena ....


Zvlastna kategoriu summonov zastupuju kubiky
Mass Summon Aqua Cubic max lvl 9 vyzaduje(28 DC)
Summon Aqua Cubic max lvl 9 vyzaduje(7 DC)
Summon Life Cubic max lvl 7 vyzaduje(12DC)
Ku cubikom pristupujem dost s rezervou .Life cubik niekedy healuje ako divy,inokedy zasa tak nejak kasle na svoju pracu.
Na lvly 7 pridava priblizne 390HP na jeden heal.Ak ste v parte tak healuje aj vasich partakov,prednost ma ten co ma
najmenej HP.Takze bacha na orkov co maju radi boj s HP do 30% budu na vas nasraty.
Na druhu stranu zasa nehealuje summona co by usetrilo manu

Kamael priniesol pre mna obrovsky zvrat v relativnej nepouzitelnosti.Life cubic ma vyrazne zvysenu aktivitu a dokonca healuje aj summonov a petov v parte.
Jedna z mala zmien po ktorej sa naozaj vyplati Cubik pouzivat.
Zivot to nezachranuje ale ak treba setrit manou na heal potesi.

Aqua cubik si najde uplatnenie hlavne ako PVP pomocka.Efekt cubiku posoby ako shackle ,alebo bleed
Ak protivnik nerezistne jeho utok tak mu cubik spali v priebehu 10sek. zhruba 1400 CP alebo HP (zacina s CP a ked ich spali pokracuje s HP...)
Pouzitie na mobov je ale skor na efekt ako na nejake prevratne uzivanie.Na vyssich lvloch uz lovite mobov co maju par tisic
HP a efekt cubiku sa opticky na zivote moba takmer neprejavi.V tomto dokazu iny summonerovia ponuknut asi zaujimavejsie party cubiky.

Od Kamaelu bola prevedena uprava a Cubik utoci nezavisle na vasej aktivite.Podmienkou je ze musite mat moba/protivnika v targete a byt v combat mode.
Prisiel som aj na nevyhodu a to ze koli kubikom byva problem v rifte. Pri zmene miestnosti byvalo dost caste ze klient ohlasil krit.error a v hlaseni problemu bol spomenuty kubik ....
Zaroven so mnou dostali error aj clenovia v parte ale nic sa nezmenilo na tom ze bolo po rifte
Pocas Interlude sa to zlepsilo ale od CT+ som skusal life cubic a zasa to par krat urobil.


Skily/Bufy
Cubic Mastery max lvl 2 - povoluje sumonerovy mat vyvolane 3 druhy cubikov.
(sam ma 2 druhy,ale bratia z dalsich ras mozu pridat )

Transfer Pain max lvl 5 - v tomto konecnom stadiu prenasa 50% zranenia na vaseho summona
(na miesto 1000 dmg dostanete cca 520dmg a kon zbytok)
Ak sa chcete tento skil vyuzivat pri expeni a napadate moba skor ako kon,doporucil by som pouzivat zbran ktora ma SA Health.
Vyssi P.def sa zhana tazko ak nie je bufer.Viac HP zaisti ze vas budu musiet rezat dlhsie aby vas polozili.Ked pridame
zapnuty transfer pain tak sa cas vasej vydrze teoreticky zdvojnasobi.V popiske skilu sa pise ze to spotrebuva manu.
Pokusal sm sa to nejak zmerat ale nechcelo sa mi ,takze ... v light doome mam po sediacky +19MP za klik a zo zapnutym TP uz len +13 MP za klik.(kazdopadne treba restit bez aktivneho TP.)
Ak pridete o kona pocas boja tak je to dost blbe ak ste bez partie.
Mob ide hned po vas a summoner bez transfer painu je na tom ako mag ktory sa chce branit bez kuzlenia .
Takze :
1.ked ste v parte mate velku sancu ze prezijete
2.ked ste solo pokusajte sa vystihnut moment ,kedy vas mob trafi cim sa zastavi a da vam sancu kusok odbednut a ziskat nejaku tu sekundu na pokus vysumonit kona.
Ked sa vam nepodari znova vysumonit kona lebo vam mob prerusuje kuzlenie tak musite dufat ze vas nezastunuje a bezat az kym ho to prestane bavit.Podmienkou je ale dostakok greater heal potov a priestor kam by ste mohli utekat.
Ked sa nedari ani to a nechcete lahnut tak potom uz len BSOE ,alebo sa zmierite so stratou XP a aspon sa pokuste dobehnut na miesto kde by vas mohol niekto bezpecne resnut.Ak mate light armor a slusnu zbran ,tak miesto uteku je mozne moba domlatit s pomocou flasiek.Pokial ma ale mob viac ako 2x HP moc toho nespravite.
S lvlom 75+ ale asi malo kto hra inak ako summon supportera a malokedy je mozne vidiet behat hraca inak ako v robe a zo staffkou v ruke. Aspon co sa tyka mobovania


Wind Shackle max lvl 19 - zo zaciatku mnou dost prehliadany skill.Znizuje Atak spd. nepriatela
Dobre vyuzitie najdete pre toto kuzlo spolu s jeho efektom aj ako agro kuzlo.
Nemusite zo sebou tahat luk ked si chcete vytahovat mobov po jednom(podmienkou je ze si navzajom nepomahaju)Range 600.

Summon friend - dostanete ho na lvly 56
Velmi uzitocny skill.Mozete vysummonit jedneho clena z vasej partie priamo na miesto kde stojite.
Idealne ked je partia niekde zalezena na miestach kam sa treba prebit ,alebo inak tazko dostat a niekto musi ist po zasoby.
Niekto musi koncit? Neni problem si niekoho dalsieho invitnut do partie a prisummonit na miesto, nech moze parta pokracovat.
Postava ktora sa takto premiestni k summonerovi potrebuje mat v inventary kupeny summoning crystal z Magic Shopu
(41-47K cena sa meni podla momentalne nastavenych dani )
Summonera to stoji len jednorazovo 180MP.Reuse time je 4min.
Ak pouzijete gift buf od Serapha 2min.Dance pre magov od BD este skrati cas nabijania.
Hodnota ktora zohrava najvacsiu rolu pre reuse time je rychlost Cast.Spd v momente pouzitia skillu

Betray max lvl 10 - v pripade uspechu postvete protivnikovho summona proti masterovi.Potrebujete na jedno pouzitie 5 spirit ore

Mass Surrender to Water max lvl 5 - v pripade uspechu zvysi efekt water utoku.Potrebujete na jedno pouzitie 2 spirit ore
Doteraz som ho nedokazal efektivne vyuzit.Skill sa neda pouzit na zvoleny target,automaticky sa kuzli na kona (jeho okolie)
ma range 900 .Je to asi najlepsie provokativne kuzlo co mam
S kvalitnym tankom co by udrzal na sebe mobov a partou v ktorej bude zopar SPS+ES by to mohlo byt pouzitelne na vlackovanie (AOE). Par krat som to ale pouzil v cata ked som vyzbieral miestnost a kon to pod UD vsetko drzal na sebe.

Weapon Mastery max lvl 42
Je to fajn ,ale v podstate k nicomu.Zaroven vam to ale dava volnu ruku pri kombinovani a voleni zbrane pre konkretnu situaciu.
Zasa zalezi na tom aky styl hry prevadzkujete.
Kazdopadne ale volte zbrane s dobrym P.atk. ak chcete summonom pomahat mlatit.
Luky su vseobecne problem u mystikov,pokial ich chcu pouzivat len ako jedinu zbran (postih na cast. spd).Bez bufov toho moc netrafite.K tomu este konzumacia many na strelbu ...
Obojrucny mec kludne tiez,ja som ho ale pouzival len v parte s Propethom.
Obojrucaky su pomale oproti inym zbraniam a bez party vam take velke veslo asi tak akurat prispeje k uspore na shotoch.
Kompromisom je pouzivanie dualov.Skusal som B grade SLS*SLS ,ale od lvlu 65 pouzivam primarne na solo Kris+5 s Focusom a stit.
Osobne sa mi ale paci (koli efektu )A grade kombinacia Dark Legion Edge(SA Health) + stit.
Nedam dopustit na sekundarnu magicku zbran s Acumenom.Ak ma summoner v boji prezit potrebuje ziveho kona a + 15% cast spd.je poznat.



76+ Warrior Bane - nie len PVP debuf ktory cielu sunda atk.spd. a spd.Neviem ci vobec niekedy failnul.Krasne dokaze pokazit iniciativnemu rychlemu utocnikovy naladu ak chce tazit z tychto vyhod a nema pripravene flasky.
Wisdom - pasivka na zvysenie odolnosti proti Hold/Sleep a Mental utokom

77+ Skill Mastery - Je to pasivka ktora sposoby nahodne moznost pouzit magicky skill bez cakania znova alebo bude mat dvojnasodny cas trvania
Spell Force - mate moznost nabit magickou silou hraca v targete(pevnou hodnotou +150 M.atk.) po dobu trvania ste paralizovany

78+ Arcane Agility - toggle skill zvysuje cast.spd a skracuje reuse time /kontinualne zere HP majitelovy
Summon Lore - pasivka ktora zvysuje P.Def Cast.Spd a znizuje narocnost na manu


S
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 20. 03. 09

https://lineage.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru