Lineage 2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PODROBNY L2 WALKER NAVOD

Goto down

PODROBNY L2 WALKER NAVOD Empty PODROBNY L2 WALKER NAVOD

Příspěvek  Admin Sat Nov 14, 2009 12:16 am

Walker - Nastavení

1. Buffer buffuje sebe Dejte Setup/Options v options dejte Buffs a odvéčkujte Skill a vyberte si Buff jaký chcete pod Delay (s) si nastavte po kolika sekundách si má dat buffer rebuff. 2. Blade Dancer, Doom Cryer, Word Muse
Dejte Setup/Options v options dejte Names Setting a pod Friends Name do kolonky vedle ADD napište ména hráču které chcete aby buffer buffoval ale musí být přesně i na velikost písmenka po napsání jména dejte vždy ADD.
Pak dejte Party Setting a odvéčkujte Auto Accept invites:Name a vedle dejte ty ména.
Pak dejte Party Buffs a odvéčkujte Skill a vyberte si Buff jaký chcete pod Delay (min) sem měl 1 pak odkřikujte Options a dejte Setup a Save Options a napište tam třebá název druhu buffera Blade Dancer a dejte uložit.

3. Evas Saint, Shillien Saint, Hierophant, Cardinal (Doplňování MANY a HEAL)
Dejte Setup/Options v options dejte Names Setting a pod Friends Name do kolonky vedle ADD napište ména bufferů které chcete aby buffer buffoval ale musí být přesně i na velikost písmenka po napsání jména dejte vždy ADD.
Pak dejte Party Heal a odvéčkujte MP(na heal HP) a dejte do kolika % chcete aby dodávala baterka MP (třeba 90) a za use dejte skill s názvem Recharge (na heal třeba Battle Heal). Pak napravo pod Name zvolte ty ména těch bufferu.
Pak okřížkujte Options a dejte Setup a Save Options (název třeba Evas Saint) a dejte uložit.

4. Hierophant, Cardinal, Evas Saint, Shillien Saint (Buffy pro někoho)
Dejte Setup/Options v options dejte Names Setting a pod Friends Name do kolonky vedle ADD napište ména bufferů které chcete aby buffer buffoval ale musí být přesně i na velikost písmenka po napsání jména dejte vždy ADD.
Pak dejte Party Buffs odvéčkujte skill a dejte Buffy jaky chcete aby daval bufferum, pod Delay (min) sem měl 20 a pak napravo pod Name zvolte ty ména těch bufferu. Které chcete aby buffovaly.
Pak okřížkujte Options a dejte Setup a Save Options (název třeba Hierophant) a dejte uložit.

Party Setting Automaticky posílání party : Ovéčkujte Send Party Invite a do rámečku napište Nick komu se má party posílat. Vedle Party Loot si můžete vybrat typ party, Possessions of the looter je Získává Nálezce. Chození za vámi: Ovéčkujte Active Follow a vedle Follof Disstance si zvolte v jaké vzdálenosti ma za vámi chodit a vedle Follow Name si dejte Nick postavy, za jakou pak bude buffer běhat.

Control Setting (Dá buff když něco napíšete) Ovéčkujte Request a vedle Send Name dejte Nick toho koho má buffer buffovat. Vedle Text jsi dejte buď nějaky číslo nebo písmeno, třeba 1 a vedle Skill si vyberte skill třeba Dance of Warrior a dejte Add. Pak znovu ale dejte 2 a třeba Dance of Aqua Guard a dejte Add. Pak když přijdete k bufferovi, dáte mu partu a napíšete mu do pm: 1 tak vám dá Dance of Warrior a když 2 tak vám dá Dance of Aqua Guard.

Auto Trade Dejte Setup/Options v Options dejte Auto Trade, ovéčkujte Accept Trade a vedle dejte Jména komu má buffer přijímat trade. Vedle Weight % si nastavte do kolika % zátěže bude přijímat trade. Mezi Delay _s Done Trade do kolika sekund musí druhá strana potvrdit trade aby to buffer přijal a mezi Delay_Canceled Trade si dejte za kolik Sekund buffer zruší trade. Pod Trade Item si ovéčkujte Targe a vedle dejte jméno (komu buffer neco má dát), vedle give dejte počet a pod Item dejte item který má dávat (např. Greater CP Potion)

Basic options - Other Setting Vyrábění - Dejte Setup/Options a v Options překlikněte na Other Setting. Ovéčkujte 2. Make, pod Make Item si vyberte item který chcete vyrábět, pod Num<</span> dejte kolik toho chcete vyrobit. Pod MP> jsem měl 10 a pod Weight%<</span> si dejte do jaké zátěže může vyrábět.a pod Delay(S) po kolika sekundách bude vyrábět (na Shotech mivam 65 aby se mu stihala doplňovat mana) a nyní už by měl vyrábět.

Rybaření - Logněte buffera do walkera když má vykoupeny skilli potřebné k rybaření, tak ho postavte k vodě, nasaďte mu udici a háčky. Dejte Sutup Options a Basic Options překlikněte na Other Setting a dule v levo ovéčkujte Auto Fishing.

DLVL - Dejte Setup/Options a v Options překlikněte na Other Setting. Pod Down Level ovéčkujte Attack NPC a vedle LVL dejte na jakej LVL chcete DLVL a podtim Attack NPC přidejte Guardy na které má útočit a vedle Die After dejte 1. Překlikněte na Base Setting a ovéčkujte Dead, Return a vedle Delay dejte 1.

Expení postavy a Dropování Itemů
---Dejte Setup/Options v Options dejte Pathing a vpravo nahoře máte Radii, kde jsi nastavíte velikost obdélníku nebo čtverce ve kterém bude postava běhat, zabíjet moby a sbírat určité věci.
---Potom dejte v Options Items Settings kde dule v pravo kliknete na All same (To způsobí že postava nebude nic sbírat/dropovat.). Do prázdné kolonky napište přesný název Itemu (př. Adena) a dejte Find, pokud jste napsali název dobře mělo by vám to Item vyhledat. Nyní ho už jenom označte a pod tou kolonkou máte Setting kde ovéčkujete Pick (aby postava brala ten Item). ---V options dáte Mons Setting kde si ovéčkujete shot a vyberete si druh shotu a pak jen podtím kliknete na All Sets Same, to způsobí, že budete na všechny moby používat vybrané shoty. ---Pokud jsi mág tak dej v options Policy a dule ovéčkuj Use Spell a vyber si dva útočné skilly které budeš používat. ---Nyní už jenom od křížkujte Options a dejte BeginCombat (mělo by to být vedle logovací lišty) a postava by sama měla běhat v tom čtverci/obdélníku a zabíjet moby a sbírat určity Itemy.

Manor Dejte Setup/Options v Options dejte Combat Heal a ovéčkujte Auto Use Seed. Vedle Seed zvolte typ semínek a vedle Tatg HP< na kolika %HP mobu ma zasadit semínko. Pak dáte jenom BeginCombat a buffer by měl sám běhat a manořit.

Spoil Dejte Setup/Options v Options dejte Combat Heal a ovéčkujte Auto use Sweep. Pak dejte jen BeginCombat a buffer by měl sám běhat a spoilovat.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 20. 03. 09

https://lineage.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru